Hakkımızda

1993 Yılın da Ankara’da kurulmuş olan GENTUR İnşaat Turizm ve Dış Ticaret Ltd. Şti. E&G Turizm olarak; günümüz de aktif olarak tur operatörlüğü, otel uçak ve gemicilik sektörlerinde hizmet vermektedir.

E&G Turizm , yıllık 10.000 adet üzerinde uçak bileti satışı gerçekleştirmekte ve 70′in üzerinde ülkeye Otel, Uçak, Gemi ve Tren rezervasyonların yanı sıra, münferit, grup turları, düzenlemektedir.

E&G Turizm ; uluslararası yüksek standartları hedeflemekte ve global hizmet anlayışının yanı sıra, aktif olarak hizmet verdiği destinasyonlarda yerel marketlere adapte olarak müşterilerine arzu edilen servis ve fiyat avantajlarını sunmaktadır.

Yılların getirmiş olduğu deneyimin vermiş olduğu güven ile birlikte, günümüz de ürün ve servis gelişiminde teknolojik alt yapı yatırımları devam etmektedir. Bu değişimle birlikte hizmet sektörünün en önemli unsuru olan insan faktörü ve eğitimi ele alınmaktadır.

Büyümekte olan pazar payı ve şirket yapımızda; uluslararası deneyimlerimizi GENTUR Fuar Tur olarak birleştirerek siz müşterilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktayız.

GENTUR Fuar Tur olarak;

Günümüzde uluslararası seyahat ne kadar kolaylaşmış olsa da, beklenmeyen olumsuzluklar yurtdışında sizi zor durumda bırakabilir.

Bu nedenle, global bir firma olmanın getirmiş olduğu avantajlar ve servis kalitesinin standartlaşmış olduğu 100′ün üzerindeki yurt içi ve dışı ofislerimizle her zaman yanınızdayız.

Yoğun olarak yapmakta olduğumuz out going (yurtdışı) operasyonlarımızın kazandırmış olduğu yurt dışı satın alma gücümüzü sizlere uygun ve kaliteli servis olarak sunmaktayız.

Türkiye satış ofisimizde 7 Gün 24 Saat ulaşabilmenizin yanı sıra, seyahat etmiş olduğunuz ülkedeki ofislerimizin acil kontak numaralarına aynı şekilde gece ve gündüz farkı olmadan ihtiyacınız olduğu her an ulaşabilecek ve gerekli yardımı alabileceksiniz.

GENTUR Fuar Tur, çeyrek asırlık deneyimin vermiş olduğu güven ile KOSGEB DESTEKLİ FUAR TURLARI ve YURTDIŞI İŞ GEZİLERİNDE sizlere çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.


Bu konuda desteklerinizi ve önerileriniz bekler.


Saygılarımızı sunarız.

Ara